Dzisiejszy wpis który tworzymy po imprezie 2GETAIR 2015 poświęcimy nie samochodom, a samej idei zlotów motoryzacyjnych. Jeżeli więc wpadacie na Lowstyle tylko dla samochodów, tym razem możecie się rozczarować… Chociaż mamy nadzieję, że tak nie będzie.

Sama nazwa to gra słów związana z zaczerpnięciem powietrza i byciem razem. I właśnie oddechem pełną piersią była dla nas sobotnia wizyta we Wrześni.

11751960_874939452582684_399285344258183271_n

W końcu w zaduchu imprez, które niestety w lwiej części były przerostem marketingu nad samym eventem trafił się wypad, z którego po prostu nie chciało się wyjeżdżać. Czy zrobiły go auta? W pewnym sensie także, jednak projekty widzieliśmy już w większości w tym sezonie, więc wielkie WOW wywołało coś zupełnie innego, a mianowicie atmosfera.

Tak właśnie można sobie wyobrazić idealny chill, który jest relaksem, a nie zwykłą nudą zapijaną browarem (nie mówcie, że nie byliście na takich imprezach). Czuliśmy, że jest na co popatrzeć, tak jak na drifterów z Musku, którzy na placu wielkości lądowiska dla helikoptera kręcili kółeczka i to w parze (sic!), czy trwające non stop pokazy modeli RC z DragonCustoms. Niby nic, a powodowało, że człowiek miał na czym zawiesić oko.

Do tego świetna lokalizacja na terenie ośrodka. Poza obejrzeniem auta przeważnie można było za nim spotkać właściciela. To naprawdę ważne, bo gdy jedzie się na zlot jako widz to nie ma nic gorszego niż ciekawy projekt bez jego twórcy, na dodatek pozamykane na cztery spusty.

Żeby nie było, że się nie przyjrzeliśmy – podzielamy opinię, że jedzenie w barze było delikatnie mówiąc kiepskie i można by gastronomię w kolejnym roku poprawić.

Podsumowując jednak – żałujemy, że nie mogliśmy być na imprezie dłużej, bo nawet kilka godzin pokazało, po co jest zlot. Właśnie po to, żeby być razem, bo to co nas łączy to miłość do czterech kółek.

Jeżeli chodzi natomiast o bardzo śmiałą tezę organizatorów, że każdy kto przyjedzie na 2GetAir wpisze imprezę na stałe do swojego kalendarza – wiedzieli co mówią!

Słowa: marta / Plakat: twogetair / Zdjęcie: bomb

PS. Galerię zdjęć opublikujemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *