Jeżeli organizatorzy nie przesadzają, a pokazali już że raczej nie są skorzy do przechwałek i obietnic bez pokrycia, zapowiada się jeden z najlepszych weekendów dla zmotoryzowanych w tym sezonie. Już za trochę ponad tydzień we Wrześni 2GetAir, impreza na którą czekamy od dawna.

Dla organizatorów oznacza to jedno – będziemy mieli spore wymagania. Sami jednak sobie na to zasłużyli, organizując majowe before party w Lusowie. Na 2GetChill jechaliśmy niechętnie, ale wróciliśmy zachwyceni. Dobre auta, organizacyjny porządek i brak napiętej atmosfery to wszystko, czego szukamy na zlotach. I o ile w tym roku nie ma problemu z tym, żeby zobaczyć niezłe projekty, bo poziom polskiej sceny cały czas rośnie, to pozostałe dwa parametry pozostawiają wiele do życzenia. Ostatni, czyli atmosfera, jest może subiektywny, ale chyba najważniejszy dla miłych wspomnień z wakacyjnych wypadów. A akurat przyjacielska atmosfera była na imprezie poprzedzającej 2GetAir naprawdę wyjątkowa. Wtedy organizatorzy zapewniali, że to dopiero rozgrzeweczka przed właściwym eventem. Obiecali ostrą selekcję aut i słowa dotrzymują. A wszystko skrupulatnie umieszczają na swojej stronie internetowej.

Jeżeli impreza będzie zorganizowana z taką pieczołowitością jak jej promocja, możemy spodziewać się prawdziwej bomby. Bo jak na razie, wszystko co pokazała grupa TwoGetAir jest najwyższej próby.

Ideą imprezy ma być Chillout w otoczeniu aut na najwyższym poziomie. To może się udać, bo patrząc na zgłoszenia, organizatorzy docenili kunszt projektów. Spoglądając na auta, które dostały się na imprezę, widać, że elementem ocenianym nie były tylko koło i gleba, co niestety obserwowaliśmy już w tym sezonie wielokrotnie.

Przyszły weekend zapowiada się więc całkiem smakowicie. Mały rzut na stronę ośrodka, na terenie którego będzie odbywał się zlot pokazuje także, że niestraszne będą upały. Można wręcz trzymać kciuki, żeby pogoda się nie zmieniała, bo miejsce usytuowane jest nad Zalewem Wrzesińskim. Jest więc szansa na weekend, który będziemy wspominać.

Organizatorzy są pewni swego, bo o zlocie piszą następująco:

Gwarantujemy, że każdy kto odwiedzi nasz zlot, już na zawsze wpisze 2GetAir w swój kalendarz imprez! Świetnie przygotowany i wyśmienicie nadający się do tego typu imprez teren, niezliczone konkurencje tematyczne, dzika zabawa… i nie tylko! Wieloletnie doświadczenie każdego z organizatorów sugeruje, że Impreza jak zawsze trwać będzie do białego rana tylko po to, by na następny dzień dalej się bawić! Tak wspólnie przeżyjemy piękne 3 dni.

Oby organizatorzy nie rzucali słów na wiatr, bo naprawdę ostrzymy sobie zęby na ten weekend. :)

Słowa: marta / Plakat: TwoGetAir / Wideo: Lowmode

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *