Zbliża się koniec tygodnia, postanowiliśmy więc przygotować dla Was kilka propozycji ciekawych wydarzeń motoryzacyjnych weekendu.

W piątek w Sierakowie ekipa Dropped Familia startuje z drugą edycją RubRockerz, która potrwa do niedzieli. Dzień później, w sobotę, panowie z V.A.G Jarocin zaczynają swoją imprezę o nazwie Vaglandia w Witaszycach koło Jarocina. Inną ciekawą alternatywą jest Meeting & BBQ w miejscowości Charzykowy pod Chojnicami. Przygotowuje ją dla Was VW Grupa Chojnice, a zaczyna się już w piątek. Tego samego dnia fani amerykańskich samochodów odnajdą się w Oleśnie na Car Meeting. Przedsięwzięcie organizuje klub Detroit Iron. Ostatnią naszą propozycją jest OldSchoolSuicide Party w Wilczynie. Organizatorzy chcą utworzyć atmosferę małego Wörthersee. Jesteśmy ciekawi czy im się to uda.

Wydarzeń jest sporo, dlatego przyjrzyjcie się naszemu przeglądowi i wybierzcie te, które Wam najbardziej odpowiadają. Życzymy motoryzacyjnie udanego weekendu. Dajcie znać w komentarzach, gdzie się wybieracie.

>> ZOBACZ PRZEGLĄD <<

Zdjęcie i słowa: bomb

3 thoughts on “Ciekawe wydarzenia motoryzacyjne weekendu

  1. Fajnie, że chciało się Tobie zebrać to wszystko do kupy i umieścić w tym miescu. W Toruniu w sierpniu był bardzo ciekawy zlot starych Cytrynek

  2. Auto-gratis

    Fajnie, że można znaleźć w sieci takie zestawienia, zapalonym fanom ułatwi to na pewno lokalizację ciekawych wydarzeń :)

  3. Wtryskiwacz

    W Sierakowie kiedyś byłem. Ciekawe, czy w tym roku szykuje się jakieś godne uwagi wydarzenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *