Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o koncepcji tej imprezy kąciki ust same podniosły się w uśmiechu. Połączenie selekcjonowanego zlotu samochodowego z zabawą w parku rozrywki, w którym znajdziemy m. in. kolejkę górską – trzeba jechać i sprawdzić!

Mowa o imprezie Jurassic Cars Party, która w weekend odbędzie się w Jura Parku w Bałtowie.
Jak będzie – ocenimy już w sobotę na własne oczy. Sam program imprezy przypadł nam jednak niesamowicie do gustu. Dla nas to kwintesencja lata – zabawa w parku rozrywki połączona z dość długą dla nas wycieczką (z Bydgoszczy do Bałtowa mamy 420 km) i zapowiadającym się bardzo ciekawie zlotem samochodowym. Na dodatek – wieczorne afterparty i turniej siatkówki po nocnym integrowaniu się w gronie motomaniaków. Dla nas – plan idealny.

W programie znalazły się takie atrakcje jak głosowanie na najlepsze auto zdaniem publiczności (każdy z odwiedzających otrzyma kartę upoważniającą do wytypowania swojego faworyta), czy przejazd auta pod poprzeczką, czyli car limbo.

Kwintesencją ma być jednak zebranie w jednym miejscu najlepszych polskich projektów motoryzacyjnych. Selekcja online zakłada wybór około 200 aut, które przyozdobią murawę boiska piłkarskiego. Celem organizatorów imprezy jest zebranie w jednym miejscu posiadaczy najlepszych projektów tuningowych z całego kraju. Jeżeli faktycznie tak będzie to może być to naprawdę jeden z najbardziej udanych weekendów, jakie można spędzić w tym sezonie.

Głównym dniem imprezy będzie sobota. Dla publiczności auta będą błyszczeć w godz. 12-19. Po całym dniu zlotu zaplanowano godzinkę na „przypudrowanie nosów”, po czym wystartuje after party. Niedzielę przeznaczono na relaks i zmagania sportowe. Impreza potrwa do godz. 13, kiedy to nastąpi wręczenie nagród. Puchar od Lowstyle, chociaż jeszcze nie skończony, też tam będzie.

Słowa: marta / Plakat: ADHD Moto Klub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *