Ponad 60 motoryzacyjnych premier i samochodów koncepcyjnych oraz wizja motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.. Zgadnijcie o czym mowa?

Motoryzacja jutra

pod tym hasłem odbędą się tegoroczne targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2018. To największa tego typu impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. 5-8 kwietnia 2018 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji powinien wpisać w swój kalendarz. Warto, bo atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Niezależnie od ulubionej dziedziny motoryzacji, podczas imprezy, która obędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Na tegorocznym Motor Show będziecie mogli podziwiać międzynarodowe i polskie premiery aut, samochody tuningowane w najlepszej odsłonie czy tory offroadowe. Polskie premiery otwiera nowy Mercedes-Benz Klasa A, z którym będzie można „porozmawiać” po polsku. Mówiąc do auta „Hej, Mercedes” będziemy miel możliwość np. ustawić temperaturę, zmienić oświetlenie czy ustalić cel w nawigacji. Na kwietniowych targach polską premierę będzie miała również nowa Mazda 6, pojawi się także Mini Countryman Cooper S E All4 – pierwsza hybryda plug-in w ofercie Mini, czy Hyundai KONA Electric – pierwszy w Europie subkompaktowy SUV z napędem elektrycznym. Warto dodać również, że Audi po raz pierwszy w Polsce przedstawi model koncepcyjny Aicon, będący studyjną wizją autonomicznego samochodu przyszłości.

Miłośnicy dwóch kółek z pewnością nie przejdą obojętnie obok konkursu ręcznie modyfikowanych motocykli „Poznań Bike Show” czy międzynarodowych zawodów stuntu motocyklowego „Stunt Wars Poland”. To jednak nie wszystko. W stolicy wielkopolski zagoszczą również gwiazdy TVN Turbo – kanału kierowanego głównie do pasjonatów motoryzacji. Wśród nich m.in.: Adam Kornacki z „Zakupu kontrolowanego”, Bracia Collins „Odjazdowe bryki braci Collins” czy Adam Klimek „Samochód marzeń: kup i zrób” i wielu innych.

Na targach spotkać się będzie można również videoblogerami motoryzacyjnymi z samej polskiej czołówki m.in.: Kickster, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Motobanda czy Artur Włodarski. Spotkania odbędą się w sobotę i niedzielę w Pawilonie 11, słynnej targowej „iglicy” zarezerwowanej wyłącznie dla videoblogerów.

Impreza jest biletowana. Ceny biletów na Poznań Motor Show 2018 kształtują się w przedziale od 19 do 30 złotych za osobę. W sobotę wejściówki są droższe, zaoszczędzić można kupując bilety w przedsprzedaży. Więcej informacji na ten temat na stronie Internetowej: www.motorshow.pl. Do zobaczenia na miejscu.

Zdjęcia: materiały prasowe / Słowa: bomb

 

2 thoughts on “Poznań Motor Show 2018 – Motoryzacja jutra

  1. Grzegorz Gliński

    Tesla na zdjęciu głównym robi wrażenie, ale Audi – samochód przyszłości w stu procentach!

  2. Absolutnie się zgadzam z przedmówcą. Ta Tesla to naprawdę perełeczka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *