W sobotę w wielkopolskim Sierakowie odbyła się druga edycja imprezy RubRockerz. Impreza została przygotowana z należytym kunsztem i fantazją. Do pełni szczęścia zabrakło tylko słońca, ale uczestnicy zlotu zdawali się bawić w myśl zasady, że nie ma brzydkiej pogody, są jedynie nieodpowiednie ubrania.

Niestety, w przypadku zlotu motoryzacyjnego deszcz zawsze krzyżuje plany organizatorom i uczestnikom. Ciężko jest bowiem zorganizować Show&Shine, kiedy zamiast blasku wypucowanego projektu w pełnej krasie, możemy oglądać krople deszczu na karoserii.

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_001

Nie zmienia to jednak faktu, że na RubRockerz 2k15 było na co popatrzeć. Projekty były różnorodne, nie skupiały się na jednej marce, bądź stylu. To, co je łączyło to naprawdę niezły poziom.

Imprezę zasiliły szeregi gości zagranicznych. Co ciekawe, to wcale nie auta, które przyjechały zza zachodniej granicy były tymi, dzięki którym zlot trzymał bardzo wysoki poziom. Tylko na chwilę, ale za to ku uciesze zwiedzających, imprezę odwiedził właściciel Fiata 125p z R32 pod maską. Mieliśmy okazję obserwować auto także w ruchu, kiedy mijało nas w drodze na zlot. Po tym, co zobaczyliśmy, odnieśliśmy wrażenie, że z takim motorem polska motoryzacja miałaby szansę stać się taką potęgą niczym niemiecka.

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_002

Nad wyraz ciekawie prezentowała się Honda Civic utrzymana w stylizacji Rat. Auto było tak wystylizowane, że wśród drzew, które otaczały teren ośrodka, w którym odbywał się zlot, wyglądało niczym jak element krajobrazu. Tak naprawdę należałoby wymienić większość aut, które mieliśmy okazję oglądać, bo poziom był zróżnicowany, ale wyrównany.

Warto wspomnieć też o atmosferze, która mimo pogody była gorąca. W końcu bawiliśmy się tak dobrze, że nie chciało nam się wracać do domu. Organizatorzy mieli w tym swój niemały udział, bo publiczność rozruszali nie tylko muzyką, ale i takimi rozrywkami jak malowanie Łady Samary sprejem, czy sound check przed ośrodkiem.

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_003

Atmosfery nie byłoby bez grup, które odwiedziły zlot. Poza organizatorami z Dropped Familia na imprezie prezentowały się auta członków V.A.G Pojezierze, bydgoskiego DKG, czy Lowdaily.

Krótko i na temat – dla nas był to naprawdę niezły zlot, który plasuje się w czołówce tego sezonu. Ale sezon przecież jeszcze się nie skończył, więc liczymy na więcej zaskoczeń.

Zdjęcia: bomb / Słowa: marta

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_004

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_005

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_006

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_007

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_008

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_009

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_010

rubrockerz_2k15_by_lowstyle_011

2 thoughts on “RubRockerz: Dobre projekty i niezła impreza

  1. te felgi na Scirocco (Passacie MK1?) z głownego obrazka miażdżą!

  2. Super były te imprezy. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *