rub rockerz

RubRockerz już w ten weekend. Co będzie się działo?

– Nie stawiamy na ilość aut, bardziej zależy nam na tym, żeby uczestnicy zlotu po imprezie byli zadowoleni – zaznacza grupa Dropped Familia, która w weekend zaprasza na RubRockerz do Przybrodzina. Start w piątek o godz. 15:00.

Kto był na tym zlocie, nie potrzebuje dodatkowej zachęty, jednak osobom, które wahają się, czy wybrać się na RubRockerz szczerze polecamy ten event. Co prawda ostatnio bawiliśmy się w malowniczo położonym ośrodku w 2015 roku, ale sam fakt, że nadal tę imprezę pamiętamy i są to wspomnienia miłe, każe nam niezdecydowanych pchnąć w stronę swoich czterech kółek i polecić kierunek Przybrodzin.

 

Zlot jest okazją do pokazania swojego auta szerszemu gronu, ponieważ w sobotę w godz. 10-20 jest otwarty dla zwiedzających. Nie jest to jednak impreza w stylu targów motoryzacyjnych, gdzie zabraknie dobrej zabawy. Wieczorem planowane jest integracyjne afterparty, które zapewne przyniesie wiele nowych motoryzacyjnych przyjaźni.

No i jak na każdym zlocie, przyznane zostaną nagrody. – Jest to impreza dla fanów dość specyficznego tuningu, więc podstawowe oceny dajemy za glebę i koło.  Następnie zwracamy uwagę na ogólny design auta i podział na detale, komorę silnika, wnętrze i airride – tłumaczą organizatorzy. – Pojawił się dość spory rozwój w Performance wiec tworzymy także konkurencję dla świrow modzących silniki i na strzaly z wydechu – dodają.

My czujemy się zachęceni, żeby odwiedzić Rub Rockerz. A Wy?

Słowa: Marta / Zdjęcia i film: Dropped Familia

One thought on “RubRockerz – TheEvent: Zapowiedź

  1. Mariusz Knapik

    Szkoda, że nie mogłem pojawić się na tym wydarzeniu… Bardzo nad tym ubolewam :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *