W sobotę późnym popołudniem na Lotnisku w Pile odbędzie się druga impreza z cyklu VAGStory organizowana przez V.A.G Pojezierze. Ekipa Lowstyle nie tylko tam wpadnie, ale i wręczy nagrodę dla najlepszego projektu.

W sobotę bramy lotniska zostaną otwarte o godz. 17:00. O 20:00 rozpocznie się impreza integracyjna z konkursami.

Sobotnia zabawa zapowiada się przednio. Wśród konkursów dla uczestników zlotu znajdziemy m. in. spacer farmera w wersji „moto” – z dwiema felgami na czas, czy quiz z wiedzy o VAG-ach.

Głównym dniem imprezy będzie jednak niedziela, przypadająca na ostatni dzień maja. Start imprezy zaplanowano na godz. 11:00, ale jej „serce”, czyli Show&Shine zacznie się trochę później i potrwa do 16:00.

10 minut później rozpocznie się wręczenie nagród i zastanawiamy się, czy organizatorzy zdążą wyróżnić auta do godz. 17:00, kiedy oficjalnie zlot zostanie zakończony. Nagród będzie bowiem całe morze, sami organizatorzy przyznają ich aż osiem, a będą też dodatkowe bonusy jak m. in. puchar od nas, który będzie dumnie prezentował się w garażu zwycięzcy.

lowstyle_puchar_vagstory_2015

Tegoroczne VAG Story to kontynuacja imprezy, która zadebiutowała w ubiegłym roku w Zdbicach. O tym jak organizowany przez grupę V.A.G Pojezierze event pozytywnie namieszał w kalendarzu imprez otwierających sezon dla fanów motoryzacji pisaliśmy TUTAJ.

W tym roku impreza zmieniła miejsce na pilskie lotnisko. Wjazdówki w cenie 30 zł za auto i kierowcę oraz 5 zł za każdego pasażera można będzie nabyć w dniu imprezy.

Zdjęcie: bomb / Słowa: marta / Plakat: V.A.G Pojezierze

vagstory_2015_zlot_pila_lotnisko

3 thoughts on “VAGStory 2015, czyli zlot na lotnisku

  1. Świetna impreza. Żałuję, że nie mogłem być. Następnym razem już mnie nie zabraknie, nie mogę się doczekać :)

  2. Fajnie, że są tego typu eventy. To odbywa się w corocznym cyklu ?

    1. To druga edycja. Pewnie w przyszłym roku będzie kolejna. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *