W niedzielę po raz drugi w historii zorganizowana zostanie impreza, stworzona z myślą o tych, którzy kochają samochody.

To będzie wielki dzień dla każdego fana mocnych silników, zglebionych fur i potężnego car audio! Integracja, zabawa, najlepsze projekty i gorące kobiety…

– zapewniają organizatorzy WeLoveCars 2k15.

Dla nas brzmi to całkiem zachęcająco, zwłaszcza wątek o mocnych silnikach gorących kobietach. Tegoroczna edycja odbędzie się 5 lipca w Ciechanowie przy ul. Sońskiej 2 na terenie BudMat Auto2.

Ekipa odpowiedzialna za organizację imprezy zapewnia, że zrobi wszystko, aby tegoroczny event odbił się echem w kraju i zagranicą. Będą mieli ręce pełne roboty, bo 2015 rok to nie tylko wysyp imprez motoryzacyjnych, ale i znaczne podniesienie ich jakości. Takie wnioski wysnuliśmy po odwiedzeniu kilkunastu zlotów. A cały czas mamy na względzie fakt, że pełnia sezonu dopiero przed nami.

Biorąc pod uwagę, że na imprezie obowiązuje selekcja aut (w końcu uczestnicy mają czuć się wyjątkowo stając na placu razem z najlepszymi), to marzenie ma szansę się urzeczywistnić. Tym bardziej, że na miejscu będziecie mieli szanse wziąć udział w różnorakich konkursach. Program jest zróżnicowany i zakłada cały wachlarz atrakcji – od tych dla dzieci, aż po strefę 18+ dla nieco starszych chłopców. Ekipa motoryzacyjnych zapaleńców zapewnia też, że nikogo nie wypuści z imprezy bez upominku. Zlot zaś zapowiadają także w wersji wideo:

Powołując się na opinie uczestników zeszłorocznej, pierwszej edycji WeLoveCars, wnioskujemy że w 2014 roku event odniósł sukces. A jak będzie tym razem? Tego dowiemy się już 5 lipca. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na miejscu – przecież wszyscy kochamy auta…

Słowa: bomb / Plakat: WeLoveCars / Wideo: Watchmore

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *